Poznáváme Vesmír - Puzzle

Objevte krásu Vesmíru s naším puzzle! Určeno pro děti od 3 let, toto puzzle s ilustrovanou mapou nabízí 48 dílků. Najdete zde planety sluneční soustavy, souhvězdí a dalších ilustrovaných zajímavostí. Skládání tohoto puzzle je nejen zábavné, ale také rozvíjí dovednosti a pomáhá dětem lépe poznat naši zemi. Přenesete své malé kosmonauty do sluneční soustavy s tímto fascinujícím puzzle!

Složené puzzle má rozměry 66 x 47 cm

Skladem
499 Kč
Kategorie: Ostatní

Objevte úchvatnou krásu vesmíru prostřednictvím našeho poutavého puzzle! Toto ilustrované puzzle je navrženo pro děti od 3 let a přináší vám nejen zábavu, ale také možnost objevovatplanety sluneční soustavy, souhvězdí a další ilustrovaný zajímavosti.

S 48 dílky je skládání tohoto puzzle hravé a snadné pro nejmenší objevitele. Každý kousek zapadá dohromady a vytváří obraz sluneční soustavy, který je nejen zajímavý, ale také nabízí vzdělávací hodnotu. Děti se nejen baví, ale také rozvíjí své jemné motorické dovednosti, logické myšlení a prostorovou představivost.

Složené puzzle má rozměry 66 x 47 cm, a krabice má rozměry 29,4 x 20 x 6 cm. Tento kompaktní design umožňuje snadné skladování a přenášení, ať už doma nebo na cestách.

Přineste dětem neopakovatelný zážitek a pomozte jim lépe poznat naši zemi prostřednictvím tohoto fascinujícího puzzle! Buďte součástí jejich objevitelského putování a pomozte jim rozvinout jejich kreativitu a učební dovednosti. S naším puzzle se děti nejen skvěle baví, ale také si vytvářejí cenné vzpomínky a získávají nové poznatky o vesmíru.

 detail_produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu