Balíček knih - Země česká, domov můj + Interaktivní Svět

Poznejte naši krásnou zem i celý svět s jedinečným balíčkem dvou knih za výhodnou cenu. Země česká, domov můj a Interaktivní svět teď máte k dispozici pohromadě a v komplexním balení, které udělá radost nejen vašim dětem, ale určitě si knížky rádi projdete i vy dospělí.

 

Co v knížkách najdete:

  • informace o všech státech světa
  • státní hymny a vlajky
  • interaktivní obsah, vědomostní test a podrobnosti v prémiovém obsahu ke stažení
  • informace o české zemi, její historii i současnosti
  • vše v krásném ilustrovaném a interaktivním kabátku
Skladem
1 699 Kč
Kategorie: Knihy
oprava knihy 2023 1080x1080 AKCE
Akce Tip

S obrázkami roste chuť poznání a s vědomostmi zase nutkání vědět zase o něco víc. A přesně pro takové malé i větší zvědavce tu máme balíček dvou knih – Interaktivní Svět a Země česká, domov můj. Jedině tak získáte komplexní vědění o státech světa i naší české zemi, kterou máme stejně ze všech nejradši.

 

Co v knížkách najdete:

  • informace o všech státech světa
  • státní hymny a vlajky
  • interaktivní obsah, vědomostní test a podrobnosti v prémiovém obsahu ke stažení
  • informace o české zemi, její historii i současnosti
  • vše v krásném ilustrovaném a interaktivním kabátku

 

Projděme se nejprve Zemí českou, která je naším krásným domovem. Čekají na vás dějiny, informace o krajích, památkách UNESCO i vynálezcích, kteří dali lidstvu objevy formující celou podobu světa. 

 

Nečekejte žádné nudné přednášky plné letopočtů a vědeckých pojmů. Udělejte si čas na atraktivní vizuální i textovou podívanou, od které vaše dětičky či vnoučata neodtrhnou oči. A ani nepostřehnou, že při čtení a prohlížení knížky se vlastně naučí víc než ve škole.

 

A co teprve, až otevřete Svět na dlani. Máte v něm všechny státy světa, k nim základní údaje, informace o divech světa, a to zdaleka nekončíme. Tahle knížka totiž skrývá víc, než co má na svých stránkách. 

 

Ke každé kapitole získáváte prémiový interaktivní obsah, který vás zavede do podrobností o jednotlivých státech, provede vás historií i současností a odvypráví kapitoly příběhů, které by vám jinak zůstaly skryté.

 

Jednoduše řečeno, tohle jsou knížky, na které se prášit rozhodně nebude. Pobaví nejmenší školáky, studenty a vsadíme se, že vy u nich také vydržíte pořádně dlouho. Zkuste si třeba vědomostní test, který je součástí Světa na dlani. Uvidíte, že přijdete na něco, co budete chtít okamžitě vědět, poznat a v budoucnu třeba i navštívit. Ano, v knížkách získáte samozřejmě i spoustu tipů, kam na výlety, protože, někdy je opravdu lepší nadechnout se autentické atmosféry kouzelných míst, o kterých vám vyprávíme.

cerven_02

 

cover_IS_zbozi_obrazek 2

  UVODNI_BANNER_knihy_1160x441obe knihy

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu